Verslo sąlygos

Užtikrins greitą jūsų verslo sėkmę

Ieškote tinkamos vietos verslui plėsti, kur mažiau biurokratinių procedūrų, galima greitai ir patogiai vykdyti verslą bei susisiekimą, reikalingą sėkmei užsitikrinti? Visa tai rasite Lietuvoje.

Mažiau biurokratizmo

Lietuva suteiks geriausias, kokios įmanomos, sąlygas, kad jūsų verslas įsikurtų ir įsibėgėtų. Mūsų šalyje įmonę įregistruosite tik per vieną dieną, naudodami el. parašą. Be to, mes stengiamės užtikrinti, kad šalies įstatymai būtų palankūs verslui ir skatintų jį kurti. Tik pažvelkite, kaip Lietuvos bankas supaprastino IBAN ir SEPA procesus, kad padėtų suklestėti finansinių technologijų pramonei.

Ease of doing business

11-a vieta pasaulyje

pagal verslo sąlygų palankumą

1 diena

Įmonės įregistravimo trukmė naudojant el. parašą

Greita ir patogu

Visoje Europos Sąjungoje pripažintas Lietuvos e. valdžios sprendimų paspartinimas padėjo sukurti vieną bendrą platformą viešos informacijos ir paslaugų verslui – sparčią internetinę sistemą mokesčių registracijai ir mokėjimui, leidžiančią mokesčių mokėtojams visas mokesčių deklaracijas pateikti elektroniniu būdu. Internetinė mokesčių administravimo sistema („i.MAS“) užtikrina efektyvų ir modernų mokesčių administravimą Lietuvoje. Ši sistema kartu su daugiau nei 50 dvišalių dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarčių užtikrina, kad verslo aplinka būtų patogi ir ekonomiška.

Ease of paying taxes

6-a vieta ES

pagal mokesčių sumokėjimo patogumą

E-government solutions in Lithuania

8-a vieta ES

pagal e. paslaugas verslui

Daugiau Lietuvos privalumų

Talentai ir kompetencijos

Lietuvos didžiausias turtas yra jos talentingi žmonės. Norite pranokti savo užsibrėžtus tikslus? Pasikliaukite šalies darbuotojais.

Kokybė ir efektyvumas

Siekdami dinamiškos verslo plėtros, Lietuvoje atrasite puikių, talentingų darbuotojų ir verslo infrastruktūrą už konkurencingą kainą.

Infrastruktūra

Patogi geografinė padėtis, gerai organizuota logistika ir geriausia pasaulyje IRT infrastruktūra – Lietuvoje rasite visko, ko reikia verslui plėtoti.

Inovacijos

Pirmaujanti inovacijų srityje CRE regione, didelį dėmesį ir paramą skirianti talentams skatinti ir ugdyti.

Gyvenimo kokybė

Nesvarbu, kas jums labiau prie širdies, – šurmuliuojantis miestas ar rami ir atoki kaimo vietovė, – Lietuvoje rasite jūsų gyvenimo būdui tinkamą vietą.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Nepraleiskite naujausių investicinių projektų, investicinės aplinkos pokyčių ir kitų įdomių naujienų.
Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą
Dėkojame, kad prenumeruojate mūsų naujienas
Arba sekite mūsų naujienas:
Vertiname jūsų privatumą. Jūsų kontaktine informacija nebus dalinamasi.